Tomec Jindřich (Praha 1863 - 1928 Vídeň)
Na dvorku, datováno a signováno vpravo dole 10/7 93 Tomec, olej/plátno fixované na kartonu, 35 x 48,5 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |